18. 6. 2021 - Sedmáci se vypravili na výlet do okolí Proseče

Trasa: ZŠ Proseč - koupání u Renospondu - Kazatelna - Kupadla - Polanka - ZŠ Proseč

Páteční výlet byl v pohodě. Na cestě přes pole jsme si dali závod válení balíků.

Šli jsme na Renospond, kde jsme se mohli vykoupat. Voda byla dobrá a byla tam zábava. Bylo to hezké, nejlepší bylo koupání u Renospondu a zmáchání Fandy 😊.
Potom, když jsme šli do lesa, tak jsme došli ke Kazatelně. Chození lesem nás bavilo. Po cestě jsme se bavili a hráli různé hry. Pak jsme šli na Kupadla, kde jsme se mohli také vykoupat a chodit potokem. Odtud jsme došli k Polance. Na Polance si pár šťastných lidí koupilo čokoládičku za 1Kč 😊, někdo si dal kofolu. Poté už jsme čekali na autobus a jeli do školy a pak domů.

Pátek se mi líbil, protože to byla příjemná procházka a myslím, že bychom to mohli někdy udělat znovu.

V pátek jsme šli na Renospond, kde jsme se vykoupali, a pak jsme šli na Kupadla a bylo to strašně dobrý. 😊

Žáci 7. A

2021 06 18 vylet7a

Další fotografie z výletu 7. A  (Rajce.net)