Základní škola a mateřská škola Proseč
Rybenská 260

HoPe, CH, FA, P
    Bc. Lucie Šibravová
    ŠiLu, 1.st.

Pokud budete chtít kontaktovat učitele, využívejte k tomu prioritně emailovou komunikaci. Prostřednictvím emailu si můžete sjednat termín a čas telefonního hovoru, případně schůzky.

• Školní poradenské pracoviště
    Marie Drahošová uklízečka
    Hana Petříčková uklízečka

GPS souřadnice: 49.8064728N, 16.1140606E

Popis cesty z centra města - z náměstí:

Z náměstí se vydáte západním směrem na Českou Rybnou, školu najdete po 170 m po levé straně.

Plán cesty pěšky

Plán cesty autem k parkovišti u školy

Foto školy